Naruto Shippuden-Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Най-новото Наруто РПГ!Регистрирай се и се забавлявай!
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 16, на Сря Апр 24, 2024 4:43 pm
Top posters
Забуза Момочи
Мисий Акацки - Page 3 I_vote_lcapМисий Акацки - Page 3 I_voting_barМисий Акацки - Page 3 I_vote_rcap 
Учиха Итачи
Мисий Акацки - Page 3 I_vote_lcapМисий Акацки - Page 3 I_voting_barМисий Акацки - Page 3 I_vote_rcap 
Jiryia
Мисий Акацки - Page 3 I_vote_lcapМисий Акацки - Page 3 I_voting_barМисий Акацки - Page 3 I_vote_rcap 
Uchiha Tobi
Мисий Акацки - Page 3 I_vote_lcapМисий Акацки - Page 3 I_voting_barМисий Акацки - Page 3 I_vote_rcap 
Учиха Мадара
Мисий Акацки - Page 3 I_vote_lcapМисий Акацки - Page 3 I_voting_barМисий Акацки - Page 3 I_vote_rcap 
Marto_Yamato
Мисий Акацки - Page 3 I_vote_lcapМисий Акацки - Page 3 I_voting_barМисий Акацки - Page 3 I_vote_rcap 
Хаширама Сенжу
Мисий Акацки - Page 3 I_vote_lcapМисий Акацки - Page 3 I_voting_barМисий Акацки - Page 3 I_vote_rcap 
Minato
Мисий Акацки - Page 3 I_vote_lcapМисий Акацки - Page 3 I_voting_barМисий Акацки - Page 3 I_vote_rcap 
Sasuke
Мисий Акацки - Page 3 I_vote_lcapМисий Акацки - Page 3 I_voting_barМисий Акацки - Page 3 I_vote_rcap 
Тобирама
Мисий Акацки - Page 3 I_vote_lcapМисий Акацки - Page 3 I_voting_barМисий Акацки - Page 3 I_vote_rcap 

 

 Мисий Акацки

Go down 
+5
Sasuke
Учиха Итачи
Тобирама
Uchiha Tobi
Забуза Момочи
9 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
Забуза Момочи
Главен Администратор
Забуза Момочи


Мнения : 149
Дата на регистрация : 22.07.2012
Години : 28
Държава : Маймун Дере

Статистики на героя
Техники:
Умения:
Инвентър:

Мисий Акацки - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисий Акацки   Мисий Акацки - Page 3 Icon_minitimeНед Авг 12, 2012 8:00 pm

Нагато мисията тие ранк Ц.Трябва да стойш на пост пред щаба на Акацки(нещщо като охрана ) трябва да докладваш за си4ко което е станало,дали са те нападнали или т.н
Върнете се в началото Go down
Нагато Пейн.

Нагато Пейн.


Мнения : 4
Дата на регистрация : 12.08.2012

Мисий Акацки - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисий Акацки   Мисий Акацки - Page 3 Icon_minitimeНед Авг 12, 2012 8:17 pm

Shtom razbrah za misiqta mi si pochinah prigotwih se i na drugiq den zaeh posta si.
Otnochalo nqmashe nishto, beshe adska skuka, no sledobqd po edno wreme dochuh shum nablizo, ostawih glawnoto tqlo na Pein da pazi, a drugite pet tela se razprusnaha i zapochnaha da prowerqwat za nekaneni gosti.Sled golqmo tursene edno ot telata nemeri grupa ot 3-ninji koito se bqha skrili i shpioniraha akatsuki,Vednaga zapochnaha da bqgat, pette tela zapochnaha da gi gonqt. po edno wreme se razprusnaha, kakto i moite tela (2-ma sled ediniq, 2-ma sled drugiq i 1 sled tretiq). Ninjata koqto beshe presledwana ot 1-to mi tqlo izwednuj se oburna kum men i me napadna s Katon: Gokakyuu no Jutsu- голяма огнена топка, za moe shtastie tqloto koeto beshe sled nego mojesjhe da absorbira ninjutsu i naprawih :
Blocking Technique Absorption Seal - апсорбираш всякакво нинджутсу
taka absorbirah ataka i sled towa go zalovih.
Drugite mi tela lesno se sprawiha s ostanalite ,a kogato popitahme ediniq (drugite 2-ma gi ubihme) zashto sa ni napadnali, te nishto ne kazaha i se opitaha da izbqgat, zatowa go ubihme i nego .


(sry che pisha na latinica, no kirilicata mi e bugnata i ne iska da mi pishe na BG , a ne mi se rowi w nastroikite da go oprawqm, nadqwam se towa da ne e problem)
Върнете се в началото Go down
Забуза Момочи
Главен Администратор
Забуза Момочи


Мнения : 149
Дата на регистрация : 22.07.2012
Години : 28
Държава : Маймун Дере

Статистики на героя
Техники:
Умения:
Инвентър:

Мисий Акацки - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисий Акацки   Мисий Акацки - Page 3 Icon_minitimeНед Авг 12, 2012 8:44 pm

браво награда 25 руо Wink
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Мисий Акацки - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисий Акацки   Мисий Акацки - Page 3 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Мисий Акацки
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Мисий Суна
» Членове на Акацки
» Тренировачна база на акацки

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Naruto Shippuden-Rpg :: Организации :: Акатски-
Идете на: