Naruto Shippuden-Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Най-новото Наруто РПГ!Регистрирай се и се забавлявай!
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 16, на Сря Апр 24, 2024 4:43 pm
Top posters
Забуза Момочи
Мисии          - Page 2 I_vote_lcapМисии          - Page 2 I_voting_barМисии          - Page 2 I_vote_rcap 
Учиха Итачи
Мисии          - Page 2 I_vote_lcapМисии          - Page 2 I_voting_barМисии          - Page 2 I_vote_rcap 
Jiryia
Мисии          - Page 2 I_vote_lcapМисии          - Page 2 I_voting_barМисии          - Page 2 I_vote_rcap 
Uchiha Tobi
Мисии          - Page 2 I_vote_lcapМисии          - Page 2 I_voting_barМисии          - Page 2 I_vote_rcap 
Учиха Мадара
Мисии          - Page 2 I_vote_lcapМисии          - Page 2 I_voting_barМисии          - Page 2 I_vote_rcap 
Marto_Yamato
Мисии          - Page 2 I_vote_lcapМисии          - Page 2 I_voting_barМисии          - Page 2 I_vote_rcap 
Хаширама Сенжу
Мисии          - Page 2 I_vote_lcapМисии          - Page 2 I_voting_barМисии          - Page 2 I_vote_rcap 
Minato
Мисии          - Page 2 I_vote_lcapМисии          - Page 2 I_voting_barМисии          - Page 2 I_vote_rcap 
Sasuke
Мисии          - Page 2 I_vote_lcapМисии          - Page 2 I_voting_barМисии          - Page 2 I_vote_rcap 
Тобирама
Мисии          - Page 2 I_vote_lcapМисии          - Page 2 I_voting_barМисии          - Page 2 I_vote_rcap 

 

 Мисии

Go down 
+12
Какаши Хатаке 9
Uchiha Tobi
Minato
xKabuto
Marto_Yamato
Jiryia
sasori
Хаширама Сенжу
Sasuke
Забуза Момочи
Учиха Мадара
Учиха Итачи
16 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next
АвторСъобщение
Забуза Момочи
Главен Администратор
Забуза Момочи


Мнения : 149
Дата на регистрация : 22.07.2012
Години : 28
Държава : Маймун Дере

Статистики на героя
Техники:
Умения:
Инвентър:

Мисии          - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии    Мисии          - Page 2 Icon_minitimeПон Юли 23, 2012 4:08 pm

Какаши мисията ти е от ранг Ц трябва да придрожиш до Сунагакуре красива пратеничка от коноха и после да я изчакаш да си свърши работата в Суна и да я върнеш в Коноха
Върнете се в началото Go down
Учиха Мадара

Учиха Мадара


Мнения : 42
Дата на регистрация : 22.07.2012
Години : 25
Държава : France

Статистики на героя
Техники:
Умения:
Инвентър:

Мисии          - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии    Мисии          - Page 2 Icon_minitimeПон Юли 23, 2012 4:34 pm

Започнах да търся тази мадама из цялото село
но не я намерих накрая се сетих че тя ме е чакала пред портите на
Коноха.Когато я видях ми бяха потекли лиги(не се виждаха) и си помислих
защо мадама като нея е сама без никого.Тръгнахме за Сунагакуре и аз
огладнях.Спрях за малко и пак тръгнах.Настигнах я и я попитах дали е
гладна а тя ми отговори че не е гладна.Започнах да се присвивам от глад
но не спрях да ходя.Стана много късно и трябваше да лагеруваме.Запалих
лагерен огън и се позачудих какво ли ще ядем.Разпръснах буболечките си
за да могат да ми намерят нещо хубавичко за ядене.Ха следващият ден
станахме много рано за да можем да стигнем по-бързо.Стигнахме в
Сунагакуре.Тя влезе а аз поисках да я придрожа за да не някои да я
нападне или нарани но тя ми каза че ще се справи и сама.Аз поизчакох
пред портите но ми писна да седя и да не правя нищо за това започнах да я
следя за да не някои да я нападне или нарани.Видях че тя се запътва към
портите и мигновенно се появих там.Върнах я в Коноха жива и здрава но
не станахме гаджета.
Върнете се в началото Go down
Забуза Момочи
Главен Администратор
Забуза Момочи


Мнения : 149
Дата на регистрация : 22.07.2012
Години : 28
Държава : Маймун Дере

Статистики на героя
Техники:
Умения:
Инвентър:

Мисии          - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии    Мисии          - Page 2 Icon_minitimeПон Юли 23, 2012 4:36 pm

Какаши мисия успешна награда 25 руо
Върнете се в началото Go down
Хаширама Сенжу

Хаширама Сенжу


Мнения : 29
Дата на регистрация : 23.07.2012
Години : 26
Държава : България

Статистики на героя
Техники:
Умения:
Инвентър:

Мисии          - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии    Мисии          - Page 2 Icon_minitimeПон Юли 23, 2012 5:14 pm

Искам мисия.
Върнете се в началото Go down
Забуза Момочи
Главен Администратор
Забуза Момочи


Мнения : 149
Дата на регистрация : 22.07.2012
Години : 28
Държава : Маймун Дере

Статистики на героя
Техники:
Умения:
Инвентър:

Мисии          - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии    Мисии          - Page 2 Icon_minitimeПон Юли 23, 2012 5:21 pm

Xaширама мисията ти е ранк ц трябва да отидеш и да по4истиш кабинета на хокагето. УСПЕХ
Върнете се в началото Go down
Хаширама Сенжу

Хаширама Сенжу


Мнения : 29
Дата на регистрация : 23.07.2012
Години : 26
Държава : България

Статистики на героя
Техники:
Умения:
Инвентър:

Мисии          - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии    Мисии          - Page 2 Icon_minitimeПон Юли 23, 2012 5:37 pm

What a Face Отидох при хокагето , помолих Цунаде и Шизуне да излязат. И веднага започнах с почистването.Там имаше много живи и пуло-умряли риби, върху който Сакура се е опражнявала. Отне ми доста време докато ги премахна. След това започнах да чистя кабинета. Не ми отне много време за да го изчистя. Проблемът беше , че трябваше да преместя всички книги, на Цунаде за да изчистя цялостно всичко. Преместих ги.
Започнах да чистя стената и пода , но както си чистех с кърпата ми свърши водата. Отидох да си налея нова кофа с вода , върнах се. Успешно почистих целият кабинет на Цунаде.
Денят беше дълъг. И си легнах.


Върнете се в началото Go down
Учиха Итачи
Администратор
Учиха Итачи


Мнения : 102
Дата на регистрация : 22.07.2012

Статистики на героя
Техники:
Умения:
Инвентър:

Мисии          - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии    Мисии          - Page 2 Icon_minitimeПон Юли 23, 2012 5:41 pm

Много добър пост, макар и под нормите.Поста трябва да е 10 реда, но ще ти направя компромис, тъй като поста ми харесва.Другият път пиши над 10 реда.Печелиш 25 руо! Smile
Върнете се в началото Go down
https://narutoshippuden-rpg.rpg-board.net
Хаширама Сенжу

Хаширама Сенжу


Мнения : 29
Дата на регистрация : 23.07.2012
Години : 26
Държава : България

Статистики на героя
Техники:
Умения:
Инвентър:

Мисии          - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии    Мисии          - Page 2 Icon_minitimeПон Юли 23, 2012 5:48 pm

Искам мисия , отново ! Very Happy affraid
Върнете се в началото Go down
Учиха Итачи
Администратор
Учиха Итачи


Мнения : 102
Дата на регистрация : 22.07.2012

Статистики на героя
Техники:
Умения:
Инвентър:

Мисии          - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии    Мисии          - Page 2 Icon_minitimeПон Юли 23, 2012 5:51 pm

Хаширама, мисията ти е ранк Ц.Трябва да иддеш до портите на Коноха и да вземеш един свитък с плановете на бандити искащи да атакуват Коноха. Внимавай, може да има опасности!
Върнете се в началото Go down
https://narutoshippuden-rpg.rpg-board.net
Хаширама Сенжу

Хаширама Сенжу


Мнения : 29
Дата на регистрация : 23.07.2012
Години : 26
Държава : България

Статистики на героя
Техники:
Умения:
Инвентър:

Мисии          - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии    Мисии          - Page 2 Icon_minitimeПон Юли 23, 2012 6:07 pm

Отидох пред портите на Коноха. Огледах цялата порта три-четири пъти и не открих никакъв свитък. Когато се чудех защо му е на каге-то да ме лъже чух шум из храстите около портата. Приготвих се за битка.Влязох в храстите и застанах неподвижно. След няколко минути се чу шум. 2-ма бандити ме нападнаха в гръб.Аз предполагах че ще стане така , защото само страхливците нападат в гръб. Отскочих нагоре и хвърлих 5 куная , за да съм сигурен ,че ще ги уцеля. И точно така стана,уцелих ги и 2ма-та. Отидох до труповете им и си взех кунайте обратно.Предположих , че има и още бандити , защото 2 нинджи немогат да атакуват Коноха сами. И тогава ми хрумна , че те може да са примамка за да ми отвлечат вниманието . Върнах се при портата и какво да видя 6 нинджи натиснаха таен бутон в портата на Коноха отвори се шлюз и излезна свитъкът който търсех. Оставих ги да го вземат и ги проследих до тяхното скривалище. Приготвих се за атака. Взех 2 шурикена , след това 4 куная и ги атакувах изненадващо. Един оцеля. Отидох до него , хванах го за гушата и го ударих в земята. Взех си обратно кунайте и шурикените, взех свитъкът и се запътих обратно към Коноха с усмивка ! Smile
Върнете се в началото Go down
Учиха Итачи
Администратор
Учиха Итачи


Мнения : 102
Дата на регистрация : 22.07.2012

Статистики на героя
Техники:
Умения:
Инвентър:

Мисии          - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии    Мисии          - Page 2 Icon_minitimeПон Юли 23, 2012 6:11 pm

Мисията е успешна. Smile Награда 25 руо.
Върнете се в началото Go down
https://narutoshippuden-rpg.rpg-board.net
Забуза Момочи
Главен Администратор
Забуза Момочи


Мнения : 149
Дата на регистрация : 22.07.2012
Години : 28
Държава : Маймун Дере

Статистики на героя
Техники:
Умения:
Инвентър:

Мисии          - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии    Мисии          - Page 2 Icon_minitimeПон Юли 23, 2012 6:44 pm

какши мисията ти е ранк Ц да придрожиш един бизнесмен целта ти е да не
позволиш да ограбят цения диамант който струва милиони. ... успех
Върнете се в началото Go down
Учиха Мадара

Учиха Мадара


Мнения : 42
Дата на регистрация : 22.07.2012
Години : 25
Държава : France

Статистики на героя
Техники:
Умения:
Инвентър:

Мисии          - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии    Мисии          - Page 2 Icon_minitimeПон Юли 23, 2012 7:03 pm

След като се приготвих се срещнах с бизнесмена. Не взех друга охрана със
себе си, за да не изглежда подозрително. Като цяло бизнесменът беше
добър човек. Носеше един голям куфар в който май беше скрил скъпоценния
диамант. Той имаше среща с един човек в Страната на Земята, но моята
задача беше да го преведа през границата, от там на татък друга охрана
ще го поеме. По време на пътуването спряхме да се поосвежим в един горещ
извор. Беше много приятно.
На другия ден тръгнахме отново. Малко
преди граница ни нападнаха двама крадци. Те хвърлиха шурикени към нас, а
аз за да предпазя бизнесмена, го бутнах на земята и използвах каварими.
После направих клонинги и хванах единия, но другият нападна клиента ми.
Тогава се засилих към него и го убих с райкири. После разпитах този
който залових с клонингите защо са ни нападнали, а то дори се оказа, че
това бил брата на клиента ми и от завист за богатството му искал да
открадне диаманта. След това отидохме до границата. Там оставих
бизнесмена на другите пазачи и предадох брат му на охраната. След това
се върнах обратно в Коноха.
Върнете се в началото Go down
Забуза Момочи
Главен Администратор
Забуза Момочи


Мнения : 149
Дата на регистрация : 22.07.2012
Години : 28
Държава : Маймун Дере

Статистики на героя
Техники:
Умения:
Инвентър:

Мисии          - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии    Мисии          - Page 2 Icon_minitimeПон Юли 23, 2012 7:05 pm

Kакаши мисия успешна награда 25 руо
Върнете се в началото Go down
Хаширама Сенжу

Хаширама Сенжу


Мнения : 29
Дата на регистрация : 23.07.2012
Години : 26
Държава : България

Статистики на героя
Техники:
Умения:
Инвентър:

Мисии          - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии    Мисии          - Page 2 Icon_minitimeПон Юли 23, 2012 7:26 pm

Мисия ! :Д
Върнете се в началото Go down
Забуза Момочи
Главен Администратор
Забуза Момочи


Мнения : 149
Дата на регистрация : 22.07.2012
Години : 28
Държава : Маймун Дере

Статистики на героя
Техники:
Умения:
Инвентър:

Мисии          - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии    Мисии          - Page 2 Icon_minitimeПон Юли 23, 2012 7:29 pm

Хаширама мисията ти е ранк S трябва да отидеш в СУНА И да помогнеш да облуснат Дейдара ако мисията е успешна ще има голяма награда УСПЕХ
Върнете се в началото Go down
Хаширама Сенжу

Хаширама Сенжу


Мнения : 29
Дата на регистрация : 23.07.2012
Години : 26
Държава : България

Статистики на героя
Техники:
Умения:
Инвентър:

Мисии          - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии    Мисии          - Page 2 Icon_minitimeПон Юли 23, 2012 7:59 pm

Хаширама се оборудва с кунай , шурикени , и взе храна за попът. Той тръгна веднага когато беше готов и спря по пътя за да похапне малко.Той пак се запъти към СУНА. Когато пристигна почти цялото село беше разрушено и постоянно избухваха нови и нови глинени бомби. Аз направих техниката - Mokuton dzyugay Codan Която ми позволи да създам малка гора и с клоните на дърветата измъкнах всички хора от СУНА. Погледнах към небесата и видях Дейдара който летеше на глинената си птица. Направих Mokuton no Jutsu wite и хванах птицата на дейдара с въже и я свалих. Дейдара ме погледна и хвърли огромни глинени бомби право към мен и жителите на селото. Нямаше време да ги пренеса отново трябваше бързо да предприема нещо. Направих - Wood zatvor И се затворих заедно с останалите хора в затвора за да избегнем ударната вълна от бомбите на Дейдара.
Аз излязох отвън за да видя положението и през това време Дейдара ме хвана в гръб и ме заклещи с глина. Неможех да помръдна , но беше заковал ръцете ми като с белезници - груба грешка. Направих Kakuan Nitten Suishu ( без знаци ) и от ръцете ми излязоха остри копия който промушиха Дейдара. Освободих се и тъкмо когато си мислех , че всичко е приключило този Дейдара който бях убил беше глинен клонин и гръмна. Аз отскочих много на високо за да огледам района и тогава зърнах истинският Дейдара. Не исках да се показвам затова направих - Doton: Dochuu Eigyo и се скрих под земята. Дейдара видя , че ме няма и си помисли че съм умрял от експлозията.И точно тогава когато най-малко очакваше го атакувах с Mokuton: hayashi hateshi и го направих неподвижен. След което като беше неподжиден направих - Wood's deat и го промуших. Отидох да видя как са жителите на Сунакагуре. Премахнах затвора и бяха в добро състояние всички.
Върнах се да взема главата на Дейдара и какво да видя - няма го. Докато се чудех къде е той беше регенериран с глина. Изглежда че искаше да нападне нинджите от Сунакагуре , но той забрави с кой се сражава. Гората беше още в действие и когато той тъкмо атакуваше нинджите от СУНА аз го приклещих с клоните на гората. Той гръмна мойте клони с най-мощният си взрив. Той трябваше да отиде при кабуто за да го излекува иначе щеше да умре. Той пак използва своята птица и избяга на далеч а най-важното е , че никой не пострада ! А аз се завърнах в Коноха с усмивка на лицето Smile
Върнете се в началото Go down
Забуза Момочи
Главен Администратор
Забуза Момочи


Мнения : 149
Дата на регистрация : 22.07.2012
Години : 28
Държава : Маймун Дере

Статистики на героя
Техники:
Умения:
Инвентър:

Мисии          - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии    Мисии          - Page 2 Icon_minitimeПон Юли 23, 2012 8:48 pm

Браво Хаширама награда 100 руо Smile
Върнете се в началото Go down
Хаширама Сенжу

Хаширама Сенжу


Мнения : 29
Дата на регистрация : 23.07.2012
Години : 26
Държава : България

Статистики на героя
Техники:
Умения:
Инвентър:

Мисии          - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии    Мисии          - Page 2 Icon_minitimeПон Юли 23, 2012 8:58 pm

Може ли мисияя ? flower
Върнете се в началото Go down
Забуза Момочи
Главен Администратор
Забуза Момочи


Мнения : 149
Дата на регистрация : 22.07.2012
Години : 28
Държава : Маймун Дере

Статистики на героя
Техники:
Умения:
Инвентър:

Мисии          - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии    Мисии          - Page 2 Icon_minitimeПон Юли 23, 2012 9:01 pm

този път по-лесна ше е Smile
Хаширама мисията ти е рнак ц трябва да отидеш и да по4истиш ли4ната стая на кагето УСПЕХ
Върнете се в началото Go down
Забуза Момочи
Главен Администратор
Забуза Момочи


Мнения : 149
Дата на регистрация : 22.07.2012
Години : 28
Държава : Маймун Дере

Статистики на героя
Техники:
Умения:
Инвентър:

Мисии          - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии    Мисии          - Page 2 Icon_minitimeПон Юли 23, 2012 9:18 pm

мисия е от ранг Ц в нея ще трябва да претърсиш околностите на коноха за шпиони
Върнете се в началото Go down
Хаширама Сенжу

Хаширама Сенжу


Мнения : 29
Дата на регистрация : 23.07.2012
Години : 26
Държава : България

Статистики на героя
Техники:
Умения:
Инвентър:

Мисии          - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии    Мисии          - Page 2 Icon_minitimeПон Юли 23, 2012 9:23 pm

Хаширама се радваше да посети кагето. Като отиде там те започнаха да си говорят , но Хаширама го изгони , защото трябваше да изчисти цялата стая перфектно.И се зае с чистенето , но беше забравил кофа и чист парцал. Отиде да ги вземе . Върна се и вече започна да почиства. Стаята на кагето не беше почиствана от много време и навсякъде имаше боклуци.Изчистих едната част на стаята.За сега върви добре.Но по едно време кагето трябваше да влезе отново в личната си стая за да провери едни документи и аз го изчаках отвън.Като излезе , аз влязох и започнах да чистя другата част на стаята. Стаята беше прекрасна за сега. Бях готов и с другата част на стаята. Остана само пода.Пода беше по-лесен и не ми отне много време и вече цялата стая блестеше от чистота ! Кагето благодари на Хаширама и го изпрати към вкъщи. Така Хаширама за пореден път изпълни успешно мисията си !
Върнете се в началото Go down
Забуза Момочи
Главен Администратор
Забуза Момочи


Мнения : 149
Дата на регистрация : 22.07.2012
Години : 28
Държава : Маймун Дере

Статистики на героя
Техники:
Умения:
Инвентър:

Мисии          - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии    Мисии          - Page 2 Icon_minitimeПон Юли 23, 2012 9:28 pm

мисията успешна награда 15 руо
Върнете се в началото Go down
Учиха Итачи
Администратор
Учиха Итачи


Мнения : 102
Дата на регистрация : 22.07.2012

Статистики на героя
Техники:
Умения:
Инвентър:

Мисии          - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии    Мисии          - Page 2 Icon_minitimeПон Юли 23, 2012 9:32 pm

Искам мисия и ако може да е по-трудничка. Smile
Върнете се в началото Go down
https://narutoshippuden-rpg.rpg-board.net
Учиха Мадара

Учиха Мадара


Мнения : 42
Дата на регистрация : 22.07.2012
Години : 25
Държава : France

Статистики на героя
Техники:
Умения:
Инвентър:

Мисии          - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии    Мисии          - Page 2 Icon_minitimeПон Юли 23, 2012 9:56 pm

Мисята ми бе от ранг Ц, бях напрегнад тъй като за пръв път ми се дава мисия от по-висок ранг.Разгледах цяла коноха, но нищо.Отидох в Парка на Коноха за да попитам собственика дали са се случвали странни неща последно време.Отговори ми, че от 2 седмици в парка му са се навъртали някакви хора с маски от страната на дъжда.Попитах го дали са подозрителни.Отговори ми "да" защото през оследната седмица непрекъснато са говорели за Акацки.След като чух това го попитах към колко часа идват.Отговори ми 8 часа.Реших да ги изчакам за да видя какво правят.Дойде 8 и те пристигнаха в парка.Чух че са шпиони ,които са се оговорили с Акацки да научат повече за селото.След като си тръгнаха се показах аз и започнах да ги разпитвам един от тях ме нападна кунай а аз използвах Shinjuu Zanshu no Jutsu за да се скрия под земята.Огледа се отгоре, отляво, отдясно и се разтрепери а аз хванах крака му и го затиснах под земята.Другите се уплашиха и ми се помолиха да ги пощадя.Измъкнах единия от земята и ги заводох при хокаге след това си отидох
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Мисии          - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии    Мисии          - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Мисии
Върнете се в началото 
Страница 2 от 11Иди на страница : Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» Мисии
» Мисии

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Naruto Shippuden-Rpg :: Селата :: Коноха-
Идете на: